Okiem obiektywu

Zakładka Okiem obiektywu stworzona została z myślą o fotografach pasjonatach i tych bardziej profesjonalnych. Jeśli interesujesz się fotografią, masz duszę artysty i chciałbyś zaprezentować swoje prace – wyślij je do nas, a z pewnością pokażemy je na naszym portalu. Zdjęcia muszą prezentować tematykę elektroenergetyczną, przemysłową, lub mogą być związane z tematem ochrony środowiska w energetyce i przemyśle. Decyzja o tym, która z prac zostanie opublikowana należy do właściciela portalu. Poniżej prezentujemy najciekawsze zdjęcia oraz krótki regulamin dot. publikacji zdjęć na portalu www.eip-online.pl.

Jak przeglądać galerię:

 • kliknij w zdjęcie, aby włączyć tryb przeglądania galerii,
 • przełączanie pomiędzy zdjęciami – za pomocą strzałek nawigacyjnych lewo/prawo,
 • kliknięcie w zdjęcie w trybie przeglądania powoduje wyjście z galerii,
 • kliknięcie na: show as slideshow (pokaz slajdów) – powoduje wyświetlenie miniaturek zdjęć, każdorazowe kliknięcie w zdjęcie przełącza pomiędzy poszczególnymi fotografiami.

Regulamin dot. publikacji zdjęć na portalu www.eip-online.pl

 1. Autor zdjęcia przesyłając je na jeden z adresów e-mail podanych w zakładce Kontakt wyraża zgodę na jego publikację na portalu.
 2. Wraz z publikacją zdjęcia, zostanie opublikowane imię i nazwisko autora lub jego pseudonim artystyczny – według woli autora.
 3. Nadsyłanym fotografiom można nadawać tytuły, wraz z krótkimi opisami, które również zostaną opublikowane na portalu. Nadanie ewentualnego tytułu i/lub opisu – zależy od decyzji autora fotografii. Tytuły i opisy nie mogą zawierać słów powszechnie uważanych za obraźliwe.
 4. Autor w każdej chwili może zrezygnować z publikacji przesłanego zdjęcia, imienia i nazwiska, pseudonimu, opisu zdjęcia, tytułu zdjęcia – wystarczy wysłać maila z prośbą o usunięcie wymienionych/wybranych danych z portalu.
 5. Właścicielem fotografii pozostaje autor, a przesyłając ją na jeden ze wskazanych w zakładce Kontakt adresów e-mail, wyraża jedynie zgodę na jej publikację na portalu oraz publikację imienia i nazwiska lub pseudonimu artystycznego i ewentualnego tytułu i/lub opisu zdjęcia.
 6. Autor przesyłając zdjęcie oświadcza, iż jest jego prawowitym właścicielem.
 7. Decyzja o tym, które zdjęcie/a zostaną ostatecznie opublikowane należy do właściciela portalu.
 8. Publikacja zdjęć na portalu jest bezpłatna.