Reklama

Reklama w Internecie to potężne narzędzie marketingowe. Internet to miejsce, w którym powstają społeczności łączące pasjonatów i fachowców. Czy wyobrażasz sobie, żeby Twoja firma nie istniała w świecie, w którym z roku na rok przybywa użytkowników? Internet stał się medium, z którego codziennie korzysta miliony osób. Twoich obecnych i przyszłych klientów. Każde odwiedziny na tej stronie to potencjalny klient Twojej firmy.

Oprócz reklamy wizerunkowej w postaci banneru istnieje również możliwość publikacji artykułów sponsorowanych na portalu. Standardowa emisja artykułu sponsorowanego trwa 3 miesiące od daty publikacji na portalu. Istnieje możliwość przedłużenia czasu emisji – według indywidualnych ustaleń. Maksymalna liczba znaków artykułu sponsorowanego – ok. 8 tys. ze spacjami.

Jesteś zainteresowana/y umieszczeniem reklamy na naszym portalu? Publikacją artykułu? Nic prostszego. Po prostu napisz do Nas lub zadzwoń, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy.